Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Ze złością można robić różne rzeczy. Można ją przeżywać, wyrażać, tłumić. Można kierować do siebie albo wylewać na innych. Można też towarzyszyć innym w przeżywaniu złości albo… od tego uciekać.

Można też nauczyć się ją rozumieć.

To, czym my zajmiemy się na tym warsztacie to właśnie uczenie się rozumienia swojej złości – tego, po co ona przychodzi i co chce nam przekazać. Porozmawiamy też o tym jak konstruktywnie wykorzystywanie energię złości tak, aby wspierała nas w realizacji tego, co dla nas ważne, a nie odcinała od kontaktu i relacji.

Całość będzie uzupełniona o wiedzę o mózgu i to co się w nim dzieje kiedy przeżywamy złość i jak możemy tę wiedzę wykorzystać w praktyce, w naszym życiu.

Warsztat inspirowany jest NVC, czyli Porozumieniem bez Przemocy, stworzonym przez Marshala Rosenberga. Jeżeli ważne jest dla Ciebie bycie autentyczną/ym i pełne wyrażanie siebie, ze wszystkimi swoimi przeżyciami i emocjami, w tym również ze złością, a jednocześnie zależy Ci na tym, aby komunikować się w taki sposób, który nie zrywa kontaktu, tylko go buduje, ten warsztat jest dla Ciebie.

Zapraszam! :-)

Bilety: https://pieknozlosci-kalisz.evenea.pl/

O prowadzącej:

Karolina Buszkiewicz – jestem psycholożką, coachem i trenerką. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Od innych najczęściej słyszę, że zarażam spokojem i inspiruję odważnym działaniem. Mam w sobie duże pokłady ciekawości i empatii. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam książki (najczęściej kilka równolegle), tańczę kizombę i bachatę, podróżuję. Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie http://www.dobrzetu.pl/o-mnie/