Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Gdzie mieszka Twoja kobiecość? Jaka ona jest?

Kobiecość może łączyć w sobie różnorodne cechy i jakości. Siłę i słabość. Łagodność i szorstkość. Dojrzałość i frywolność. Dzikość i powściągliwość.

Jaka jest Twoja wersja kobiecości? Co myślisz i mówisz o sobie jako o kobiecie? Czym jest dla Ciebie kobiecość?

Dla mnie kobiecość to potencjał, który możemy w sobie rozwijać, odkrywać, wyzwalać. Kobiecość to nie tylko to co widać na zewnątrz. Przede wszystkim to to, co pielęgnujemy w swoim wnętrzu.

Zapraszam Cię na warsztat podczas którego zobaczysz jaka jesteś jako kobieta. Będziesz miała możliwość odkrywać swoje kobiece jakości w towarzystwie innych kobiet. Warsztat odbędzie się w kameralnej grupie, tak, abyś czuła się komfortowo.

Zapisy: https://kobiecosc-warszawa.evenea.pl

Koszt udziału w warsztacie: 100 zł
Zabierz ze sobą siostrę / mamę / przyjaciółkę. Jeśli zapiszecie się razem i kupicie 2 bilety w pakiecie, każda z Was zapłaci 90 zł.

Warsztat prowadzony jest w kameralnym gronie, aby każda uczestniczka czuła się komfortowo. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Kilka słów o prowadzącej:

Nazywam się Karolina Buszkiewicz. Jestem psycholożką, coachem i trenerką. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji i poczucia sensu w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam książki (najczęściej kilka równolegle), tańczę kizombę i bachatę, podróżuję.

Więcej informacji o mnie na stronie: https://www.dobrzetu.pl/o-mnie/