Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Początek Nowego Roku jest symbolicznym początkiem nowej drogi. Jest okazją do podsumowań oraz do snucia nowych planów i marzeń.

Zapraszam na warsztat, podczas którego domkniesz i podsumujesz to, co minęło i zaplanujesz to, co przed Tobą. Wykorzystamy do tego mapę marzeń i narzędzia coachingowe.

Za czym tęsknisz? Co chcesz zaprosić do swojego życia?

Mapa marzeń to obrazowe przedstawienie naszych pragnień, marzeń, celów. To kolaż złożony z wybranych przez Ciebie obrazów, zdjęć, słów, fragmentów zdań. Pomaga skierować uwagę na to, co na prawdę dla Ciebie ważne. Jeśli powiesisz ją w widocznym miejscu, będzie codziennie przypominała Ci o tym, co jest dla Ciebie istotne, co chcesz zrealizować w najbliższym roku, jak chcesz żyć.

Choć mapa marzeń może brzmieć trochę magicznie, będzie to dla Ciebie drogowskaz, który będzie przypominał Ci o kierunku, jaki chcesz obrać w życiu.

Marzenia nie spełniają się same, marzenia się spełnia :-)

Podczas warsztatu:
• podsumujesz miniony rok i uporządkujesz swoje marzenia na 2019 rok – wybierzesz to, co liczy się dla Ciebie najbardziej,
• stworzysz mapę, którą zabierzesz do domu i która będzie przypominała Ci o Twoich marzeniach i planach na najbliższy rok,
• przekujesz marzenia na konkretne działania, które mogą przybliżyć Cię do ich realizacji.

Udział w warsztacie: 100 zł

W cenie warsztatu: materiały potrzebne do wykonania mapy (papier, nożyczki, klej, kolorowe czasopisma, markery), domowe ciasto, ciepłe napoje.

Jeśli masz w domu niepotrzebne czasopisma, które chcesz dołożyć do puli, tych, z których będziemy tworzyć mapy marzeń, przynieś je ze sobą :-)

Warsztat odbędzie się w Krakowie, tuż obok Rynku Dębnickiego.

Zapisy: https://mapamarzenkrakow.evenea.pl/

O prowadzącej:

Nazywam się Karolina Buszkiewicz. Jestem psycholożką, coachem i trenerką. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji i poczucia sensu w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam książki (najcęzściej kilka równolegle), tańczę kizombę i bachatę, podróżuję.

Więcej informacji o mnie na stronie: https://www.dobrzetu.pl/o-mnie/