Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Złość to emocja, która dla wielu z nas jest trudna. Trudno nam przeżywać złość, nie wiemy jak wyrażać ją w konstruktywny sposób, tak aby nie krzywdzić siebie ani innych. Często wyzwaniem jest dla nas towarzyszeniem innym osobom przeżywającym złość, na przykład dzieciom.

Większość ludzi wybiera jeden z dwóch sposobów radzenia sobie złością – wyładowanie (na kimś lub na czymś) albo stłumienie jej w sobie. To nie są najbardziej konstruktywne rozwiązania. Rzadko kierują one nas na znalezienie informacji, które złość nam przynosi i szukanie rozwiązań.

Chcesz nauczyć się dogadywać się ze swoją złością?

Zapraszamy na warsztat, podczas którego nauczysz się:- odczytywać informacje, które niesie Twoja złość,- rozpoznawać swoje potrzeby, które wołają o uwagę językiem złości,- transformować złość i komunikować ją w taki sposób, który będzie wspierał Cię w poszukiwaniu rozwiązania problemu.

Opowiemy też krótko o neurobiologii złości, czyli o tym jak działa nasz mózg gdy się złościmy i jak możemy sobie pomóc.

Warsztat inspirowany jest Porozumieniem bez Przemocy Marshala Rosenberga. Jeżeli ważne jest dla Ciebie bycie autentyczną i pełne wyrażanie siebie, ze wszystkimi swoimi przeżyciami i emocjami, w tym również ze złością, a jednocześnie zależy Ci na tym, aby komunikować się w taki sposób, który nie zrywa kontaktu, tylko go buduje, ten warsztat jest dla Ciebie.

Zapraszamy! :-)

Zapisy: https://pieknozloscikonin.evenea.pl/

O nas – prowadzących:

Agnieszka Szczesiak – jestem pedagogiem, edukatorką i trenerką. Od 16 roku życia zdobywałam doświadczenie w pracy z ludźmi jako instruktorka ZHP, wolontariuszka, kierowniczka świetlicy socjoterapeutycznej. Wszystkie te doświadczenia doprowadziły mnie do stworzenia 9 lat temu Akademii Smyka, prowadzonej metodą Montessori. Tworzenie i prowadzenie Akademii dostarczyło mi wielu nowych wyzwań. Aby być w stanie nim sprostać, sama bezustannie się rozwijam, żeby być jeszcze lepszym pedagogiem i przedsiębiorcą. Zaczęło się od szkoleń z integracji sensorycznej i Treningu Słuchowego Johansena. Ostatnio zafascynowała mnie idea komunikacji bez przemocy oraz wszelkie kwestie związane z emocjami. Praca to moje życie i bezustannie odczuwam niegasnący niedosyt – ciągle pragnę się rozwijać i udoskonalać to niezwykłe miejsce, które udało mi się stworzyć. Uwielbiam czytać, podróżować, poznawać ludzi i ich perspektywę świata. W wolnym czasie tańczę salsę.

Karolina Buszkiewicz – jestem psycholożką, coachem i trenerką. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Od innych najczęściej słyszę, że zarażam spokojem i inspiruję odważnym działaniem. Mam w sobie duże pokłady ciekawości i empatii. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam książki (najczęściej kilka równolegle), tańczę kizombę i bachatę, podróżuję. Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie https://www.dobrzetu.pl/o-mnie/