Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam Cię na warsztat „Jesienno-zimowe otulenie, czyli jak zadbać o siebie, kiedy za oknem jest szaro-buro, a dzień staje się coraz krótszy”.

Jesień to czas, kiedy możesz odczuwać większą potrzebę odpoczynku, chęć zwolnienia tempa, zawinięcia się w kocyk i wycofania z części aktywności. Pozwalasz sobie na to? :-)

Podczas warsztatu, korzystając z narzędzi NVC i technik uważności, zaplanujemy jak zadbać o siebie w jesienno-zimowym czasie. Przyjrzymy się swoim potrzebom oraz poszukamy strategii na ich odpowiednie dla tej pory roku zaopiekowanie. Poszukamy pomysłów na to jak dobrze wykorzystać ten czas „zatrzymania się” i zbierania sił, tak, aby wiosną na nowo „obudzić się do życia” z naładowanymi bateriami.

Parę słów o mnie – prowadzącej:

Nazywam się Karolina Buszkiewicz. Jestem psycholożką, coachem i trenerką. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji i poczucia sensu w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. W centrum moich zainteresowań zawodowych jest szeroko rozumiane dbanie o siebie. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam książki (najcęściej kilka równolegle), tańczę kizombę i bachatę, czytam pasjami książki, podróżuję. Więcej informacji na stronie: https://www.dobrzetu.pl/o-mnie/

Zapisy: https://jesiennozimoweotulenie.evenea.pl/

ZAPISZ SIĘ!