Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Zapraszam Cię na warsztat „Jesienno-zimowe otulenie”, z którego wyjdziesz z pomysłami na mądre dbanie o siebie w tym okresie roku.

Jesień to czas, kiedy najchętniej schowałabyś / schowałbyś się pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty i książką i nie wychodziła / nie wychodził stamtąd aż do wiosny?

Często jesteś zmęczony / zmęczona i zaczyna Cię frustrować to, że zamiast wyjść wieczorem na spotkanie z przyjaciółmi znowu lądujesz na kanapie z pilotem i nie masz takiej energii do działania jak latem?

Wygląda na to, że ten warsztat to coś dla Ciebie :-)

Podczas warsztatu z uwagą przyjrzymy się naszym potrzebom. Nauczymy się rozpoznawać swoje potrzeby, nazywać je i szukać dobrych sposobów na zadbanie o nie (i przy okazji o siebie :-)).

Korzystając z narzędzi NVC, technik uważności i self-compassion zaplanujemy jak zadbać o siebie w jesienno-zimowym czasie. Przyjrzymy się swoim potrzebom oraz poszukamy strategię ich realizacji, adekwatne do tej pory roku. Wspólnie poszukamy pomysłów na to jak dobrze wykorzystać ten czas zwolnienia tempa i zbierania sił, tak, aby wiosną na nowo „obudzić się do życia” z naładowanymi bateriami. Podzielę się z Wami też wskazówkami odnośnie odżywiania w tym okresie takiego, które będzie wspierało Wasz dobrostan ♥

To warsztat o tym jak podchodzić do siebie z uważnością, łagodnością i troską i jak zamienić frustrację na dobre samopoczucie.

Spotkamy się w kameralnej, 6-12-osobowej grupie. Zależy mi na tym, aby stworzyć takie warunki dla wspólnej pracy, w których każdy będzie czuł się komfortowo, mógł być wysłuchany i miał czas, żeby zatroszczyć się o swoje potrzeby.

Udział w warsztacie:
Udział w warsztacie: przy zapisie do 14 października – 55 zł, po tym terminie – 65 zł. Jeśli zapiszesz do 14 października się razem z koleżanką, przyjaciółką czy partnerem, każdy z Was zapłaci po 50 zł :-)

Parę słów o mnie – prowadzącej:

Karolina Buszkiewicz – jestem psycholożką, coachem i trenerką rozwoju osobistego. Dużą przyjemność i satysfakcję sprawia mi towarzyszenie innym w odkrywaniu ich wewnętrznych skarbów i procesie budowania samoakceptacji i miłości do siebie. Najczęściej pracuję z kobietami, które zamiast przejmować się tym co myślą o nich inni, chcą w końcu zaakceptować siebie takimi jakie są, pozwolić sobie na bycie niedoskonałymi i poczuć się ze sobą dobrze. Marzę o świecie, w którym kobiety wierzą w siebie, czują się wartościowe i ważne i żyją takim życiem jakim chcą żyć. W wolnym czasie praktykuję jogę, czytam najczęściej po kilka książek równolegle, biorę udział w niezliczonych kursach online albo po prostu leżę na trawie i odpoczywam gapiąc się na chmury. Od ponad roku mieszkam na wsi pod Kaliszem, gdzie przeprowadziłam się po ponad 9 latach spędzonych w Warszawie.

Zapisy: https://jesienno-zimowe-otulenie.evenea.pl/

Zapraszam! Jesteś warta / wart tego, żeby zadbać o siebie ♥