Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszam na mój warsztat „Jesienne otulenie, czyli jak zadbać o siebie, kiedy za oknem jest szaro-buro, a dzień staje się coraz krótszy”.

Jesień to czas, kiedy wiele osób doświadcza spadków energii i nastroju. Możemy wtedy odczuwać większą potrzebę odpoczynku, chęć zwolnienia tempa i wycofania się z części aktywności. A jednocześnie często na to zwolnienie sobie nie pozwalamy.

Podczas warsztatu, korzystając z narzędzi NVC i technik uważności, zaplanujemy jak zadbać o siebie w jesienno-zimowym okresie. Przyjrzymy się swoim potrzebom oraz poszukamy strategii na ich odpowiednie dla tej pory roku zaopiekowanie. Poszukamy pomysłów na to jak dobrze wykorzystać ten czas „zatrzymania się” i zbierania sił, tak, aby wiosną na nowo „obudzić się do życia” z naładowanymi bateriami.

Prowadząca: Karolina Buszkiewicz – przycholożka, coach i trenerka. Najczęściej pracuje z kobietami, które chcą mieć więcej satysfakcji i poczucia sensu w życiu osobistym i zawodowym. Ukończyła Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenia coachingowe w Coaching Center i Pracowni Coachingu NOVO. Aktualnie rozwija swoje kompetencje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. W centrum jej zainteresowań zawodowych jest szeroko rozumiane dbanie o siebie. W wolnym czasie praktykuje jogę, tańczy salsę, kizombę i bachatę, czyta książki, podróżuje. Od niedawna mieszka na wsi i po 9 latach spędzonych w Warszawie w końcu żyje w swoim tempie.

Warsztat odbywa się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Empatii.

Zapisy: https://goo.gl/forms/pnotwAdhQbX9021F2