Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Masz często poczucie, że nie nie nadążasz? Twoja liczba obowiązków się piętrzy, często się z czymś spóźniasz, jesteś sfrustrowana/y tym, że doba jest za krótka?

Czujesz się przytłoczona ciągłym żonglowaniem pomiędzy swoimi rolami życiowymi – mamy, córki, pracownicy, bizneswoman, przyjaciółki, siostry? (tudzież: męża, syna, pracownika, przedsiębiorcy, brata, kumpla?)

Weź głęboki oddech. Jesteś ważna/y. Twoje potrzeby są ważne. Twoje życie jest ważne i możesz je przeżyć je tak, żeby na koniec powiedzieć „och, takim życiem warto było żyć!”. Możesz realizować swoje marzenia, cele, plany. Nie szefa. Nie teściowej. Twoje.

Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że mogą nas przytłaczać nadmiarem informacji, obowiązków, spraw do załatwienia. Zadań na niekończących się listach „TO DO”. To, co możesz zrobić to nauczyć się dokonywać wyborów i angażować się w działania zbliżające Cię do wartości. Żyć bardziej świadomie i intencjonalnie. A nie na autopilocie.

Chciałbyś/abyś zamienić napięcie i podenerwowanie na zadowolenie, spokój, ulgę?

Zapraszam Cię na warsztat „Jak nie być w ciągłym niedoczasie – warsztat o życiu, jakim chcemy żyć”.

Blisko mi do słów Brooke McAlary, autorki książek „Prostota” i „Powoli”: „Życie to coś więcej niż przedzieranie się przez listy rzeczy do zrobienia.” (…) Skomplikowane zarządzanie czasem to nie moja bajka. Proste pomysły, które pomagają nam robić mniej i żyć pełniej – oto nasz cel.” Dlatego na tym warsztacie nie znajdziesz informacji o tym jak tworzyć harmonogramy i listy zadań, nie dowiesz się na nim jakie apki ściągnąć, żeby lepiej ogarniać projekty ani jak zrobić jeszcze więcej w krótszym czasie. Nie będzie też o tym jak wcisnąć więcej obowiązków w dobę ani, tym bardziej o tym jak spać krócej, żeby ze wszystkim zdążyć.

Będzie za to o tym jak znajdować w życiu czas na to co dla nas ważne i mieć dość czasu, żeby porządnie się wyspać :-) I znaleźć też czas na spokojne wypicie kawy, spacer, książkę.

Moim zdaniem w życiu nie chodzi o to, żeby być hiper-produktywnym, tylko aby żyć takim życiem, abyśmy jak częściej mogli/mogły powiedzieć „o, dla takich chwil warto żyć!”.

To będzie warsztat, dzięki któremu:
– nauczysz się selekcjonować aktywności i mądrze wybierać to co naprawdę jest dla Ciebie ważne,
– przestaniesz działać na autopilocie i zaczniesz żyć życiem, którym warto żyć,
– nauczysz się zamieniać „muszę”, „trzeba”, „powinnam” na „chcę”, „decyduję się”, „wybieram”,
– przyjrzysz się tym momentom, kiedy czas przecieka Ci przez palce i zaplanujesz jak „pozatykać” te dziury, w których czas gdzieś magicznie ucieka,
– poznasz wskazówki dotyczące zarządzania swoją energią, dzięki którym będziesz mniej zmęczona i będziesz miała więcej sił i energii na to, co dla Ciebie ważne.

Jeśli chcesz zrobić ważny krok w drodze do życia, którym warto żyć, zapraszam Cię na ten warsztat :-)

Spotykamy się 16 kwietnia wieczorem w Gdańsku. Miejsce zostanie podane później.

Bilet na warsztat: 120 zł

W przypadku zakupu biletu do 29 lutego obowiązuje cena promocyjna – 110 zł.

Jeśli zapiszesz się razem z drugą osobą (np. z koleżanką, przyjaciółką, mężem czy równie zapędzonym jak Ty kolegą z pracy) i kupicie 2 lub więcej biletów w pakiecie, również do 29 lutego, każdy z Was zapłaci 99 zł.

Zapisy: https://evenea.pl/event/o-niedoczasie-gdansk